Hakkımızda

Ata Pera Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi/Hakkımızda

Biz Kimiz

2001’den bu yana İstanbul’un merkezi Taksim’de hizmet veren Ata Pera, uluslararası kalite standartları ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile kesintisiz hizmet sunarak sektöründe öncü marka haline gelmiştir.

Butik ve kaliteli hizmet anlayışını, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle istikrarlı bir şekilde devam ettiren Ata Pera, diş sağlığı sektöründe adını yurt içi ve yurt dışında başarıları ile duyurmayı başarmıştır.

Ata Pera, Yıllardır Avrupa Ülkelerindeki Hastalarına Sağlıklı ve Mutlu Gülüşler Sunmaktadır.

Başta Almanya, Belçika, Hollanda, Fransa, Avusturya, İngiltere ve İsviçre olmak üzere birçok Avrupa ülkesinden gelen misafirlerinin diş tedavilerini, bünyesinde bulunan tecrübeli ve uzman diş hekimleri ile profesyonelce yapmaktadır.

Yurt içi ve yurt dışında 4.500 metrekarelik çalışma alanına sahip 5 şubesi, modern dijital tıbbi cihazları, seçkin hekim kadrosu ve uzman personeliyle Ata Pera, diş tedavisinde standartları yükseltmektedir.

Misyonumuz

En değerli parçamız olan hastalarımız için, profesyonel Ata Diş Pera ekibimiz ile evrensel sağlık kuralları doğrultusunda başarılı tedaviler gerçekleştirmek, bütün hastalarımızı memnun kılmaktır. Bununla birlikte misyonumuz yurt dışında Ata Diş markamız ile ülkemizi başarı ile temsil ederken, yurt içindeki hastalarımız için de güvenle tedavilerini yaptıracakları bir klinik olarak kaliteli bir hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

20 yıllık tecrübemiz ile kazandığımız hastalarımızla aramızdaki karşılıklı güven bağını daha da sağlamlaştırmak, müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitemizi ATA DİŞ PERA kliniğimizle daha da yukarılara taşımak ve sürdürülebilirlik mottosu ile kalıcı, güçlü bir marka haline getirmektir.